Üniversitemiz ile Necmettin Erbakan Üniversitesi KONÜDAM Deneysel Tıp Uygulama ve Araştırma Merkezi arasında iş birliği protokolü imzalandı

Üniversitemiz ile Necmettin Erbakan Üniversitesi KONÜDAM Deneysel Tıp Uygulama ve Araştırma Merkezi arasında iş birliği protokolü imzalandı Konya Gıda ve Tarım Üniversitesi ve Necmettin Erbakan Üniversitesi KONÜDAM Deneysel Tıp Uygulama ve Araştırma Merkezi arasında akademik çalışmalarla ilgili iş birliği protokolü imzalandı. Protokol imza töreninde üniversitemizi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Sencer BUZRUL ve Tarım ve Doğa Bilimleri Fakültesi Dekan Yardımcısı Prof. Dr. Kıvanç BİLECEN, Necmettin Erbakan Üniversitesini ise Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Bahadır FEYZİOĞLU ve KONÜDAM Deneysel Tıp Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürü Prof. Dr. Mehmet Tuğrul YILMAZ temsil ettiler.

İmzalanan bu protokol ile KGTÜ akademisyenleri ve öğrencileri özellikle deney hayvanlarının kullanılmasını gerektiren deneysel çalışmalarında KONÜDAM’ın sahip olduğu imkân ve kabiliyetleri avantajlı bir şekilde kullanma imkanına kavuştular. Bunun yanında özellikle lisans öğrencilerimize belirli aralıklarla düzenlenecek olan kurslara katılmaları halinde mezuniyet öncesi “Deney Hayvanları Kullanım Sertifikası” edinme imkânı da sağlanacak.

KONÜDAM hakkında daha detaylı bilgiye ulaşmak için merkez ana sayfasını aşağıdaki link aracılığıyla ziyaret edebilirsiniz.
https://www.erbakan.edu.tr/deneyseltip